co i jak: szycie tapicerki

Czyli wszelkie pytania co i jak ;)
Awatar użytkownika
Ptak
Ekipa

co i jak: szycie tapicerki

Postautor: Ptak » 25 mar 2011, 12:24

jak w temacie. czy ktoś robił sobie tapicerkę i jest w stanie polecić sklep z materiałami i ewentualnie kogoś kto by się podjął?

Chciałbym zrobić nowe pokrowce na fotele i na nowo obszyć boczki i deskę. Ma to być materiał łączony ze skajem na wzór oryginalnych jednak inna kolorystyka.

Piotrek
Administrator
Kontaktowanie:

Re: co i jak: szycie tapicerki

Postautor: Piotrek » 14 kwie 2011, 23:15

Myślę, że powinieneś odwiedzić jakąś krawcową z fotelem na wzór i spytać czy się podejmie.
Usługi krawieckie nie są takie drogie. A co do materiału to krawcowa za pewnie poleci jakiś sklep gdzie na pewno coś dobierzesz pod swoje oczekiwania. Także do boju Ptaku, oczekuję na sprawozdanie z wykonania i oczywiście kosztorys bo u mnie też by się przydała tapicerka lepsza :)

Artur
Ekipa

Postautor: Artur » 02 maja 2011, 10:30

Ptaku jest koło mnie na Ul. Cichej na przeciwko Energetyki taki mały zakładzik co szyja tapicere samochodową po majowym weekendzie pojadę i popytam co i jak i za ile oczywiście może przy 2 kompletach tapicerki coś taniej udało by się wyrwać.....

Awatar użytkownika
Mariusz J
Ekipa
Samochód: Trabant 1.1

Postautor: Mariusz J » 18 paź 2011, 14:51

Pewnie już ją masz. Ale tak dla informacji. Swoją zleciłem w zakładzie naprzeciwko planetarium. Domek z samego brzegu. Niedrogo i ok. Podsufitkę też u nich nową kleiłem...

Awatar użytkownika
gosiaczek
Ekipa
Samochód: Trabant 1.1

Postautor: gosiaczek » 18 paź 2011, 20:35

dzięki za informację. może i jedni już mają ale inni szukają także wszelkie wskazówki co gdzie i za ile mile widziane :) bo ubranko dla Zielonego niezbędne...

Wróć do „Garażowe”